Pčolinský o pobyte vo väzení: Piťo mi vydával uteráky a príbor, videl som aj Kočnera

Pčolinský o pobyte vo väzení: Piťo mi vydával uteráky a príbor, videl som aj Kočnera

BRATISLAVA / Exriaditeľ Slovenskej informačnej služby Vladimír Pčolinský bol od marca vo väzení v Leopoldove. Krátky čas strávil aj v bratislavskom Justičnom paláci. V exkluzívnom rozhovore s reportérom Samuelom Migaľom porozprával o tom, s kým sa stretol.

Exriaditeľa SIS Vladimíra Pčolinského prepustili 31. augusta 2021. Potom ako generálny prokurátor Maroš Žilinka použil paragraf 363 a rozhodol o jeho prepustení. 

Vo väzení sú momentálne ľudia, ktorí patrili napríklad do špičky polície, či súdov. Koho stretol, či videl zo známych káuz Vladimír Pčolinský, ktorý strávil vo väzení šesť mesiacov? "V Leopoldove som videl Mariana Kočnera, inak som nestretol iných ľudí, keďže som bol v kolúznej väzbe," povedal Pčolinský v exkluzívnom rozhovore. 

Z Leopoldova Pčolinského na niekoľko dní presunuli do Justičného paláca v Bratislave. Tam stretol Juraj Ondrejčáka, ktorý bol šéfom bratislavskej zločineckej skupiny piťovci. "A potom, keď som bol chvíľu v Bratislave v Justičnom paláci, ja tomu s úsmevom hovorím, že na predĺženom víkende, tak tam mi v sklade intendančného materiálu vydával uteráky, príbory a iné veci Juraj Ondrejčák," uviedol Pčolinský. 

Na otázku TV JOJ, či ho spoznal dodal: "áno, usmieval sa. Tak snáď to bolo preto, že ma poznal." Podľa Pčolinského sa ale nerozprávali. "Nie, ja som nekomunikoval," dodal. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:45 Noviny TV JOJ
06:25 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
05:50 Kutyil s.r.o.
06:50 Kutyil s.r.o.
08:00 Postavíme, opravíme, zveľadíme
05:35 Zrelé víno
07:55 Dokonalá appka
10:45 Čo s láskou?
06:10 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:35 Tashiho svet
06:50 Mach a Šebestová na cestách
05:45 Už se nebojím
07:30 Nádech pro lásku
09:35 Psí veličenstvo